TRonlinee Sosyal Platform
X

İçerik Ara

X

İçerik Ara

X

GİRİŞ YAP

Beni Hatırla
X

Kayıt OlYeni Spider-Man Filminin İsmi Belli Oldu

24/06/2018
7481


2019'da gelecek yeni Spider-Man filmi ile ilgili, sınırlı da olsa bazı bilgiler vardı. Filmin New York dışında geçeceğini ve Spider-Man'in bu kez başka şehirlerde dolaşacağını biliyorduk. Bunun dışında tek bilgi ise filmin 5 Temmuz 2019'da vizyona gireceği bilgisiydi. Henüz konusuna dair bilgimiz olmasa da nihayet filmin adını öğrenebildik.

Tom Holland, saatler önce bir video paylaştı. Videonun sonunda ise yeni Spider-Man filminin senaryosunu gösterdi ve farkında olmadan filmin ismini de duyurmuş oldu. Tabii bu hareket ne kadar 'farkında olmadan' yapılmıştır bilemeyiz ama en azından artık filmin adını biliyoruz; 'Spider-Man; Far From Home'.

2018, Marvel için oldukça hareketli bir sene oldu ve Avengers, Black Panther, Deadpool derken arka arkaya izlediğimiz filmlerle Marvel evrenine doyduk. Üstelik hala vizyona girmemiş olan iki film daha var. 2019 da Marvel için aynı derecede yoğun geçeceğe benziyor ve Spider-Man: Far From Home'da muhtemelen en merakla beklenen filmlerden biri olacaktır.Etiket :

Yorum Yap


Yorum yapabilmek için giriş yapınız.

Snow

Freelancer ©

Snow

Yorumlar

Henüz Yorum Yazılmamış