Reynmen, Ela Şarkısından Ne Kadar Para Kazandığını Açıkladı
Youtube

Reynmen, Ela Şarkısından Ne Kadar Para Kazandığını Açıkladı

Sosyal medya fenomeni Reynmen, çok konuşulan Derdim Olsun single’ından sonra, 15 Temmuz 2019 tarihinde Ela ismindeki single çalışmasını da dinleyenlerin beğenisine sundu. Şarkı, YouTube’da yayınlandığı ilk gün 18 milyon izlenme yakalayarak yeni bir rekor kırdı. Ela, Spotify’da yayınlandığı gün, platformda ilk sıraya yerleşti ve tüm zamanların Türkiye günlük dinlenme rekorunu da kırdı. 

reynmen ela

Derdim Olsun isimli çalışmasında da eleştiri yağmuruna tutulan Reynmen bu çalışmasından sonra da Aleyna Tilki, Demet Akalın, Işın Karaca gibi isimler tarafından eleştiriler aldı. Ela isimli çalışma aynı zamanda bugüne kadar Global Top 200 listesine giren ilk Türkçe şarkı oldu. Şarkı, 15 Temmuz 2019 tarihinde Global Top 200 listesinde 72. sıraya yerleşti.  

İzlenme ve dinlenme rakamları tartışma konusu olan Ela’nın geliri de merak konusu oldu. Reynmen’in Instagram üzerinden yaptığı soru cevap etkinliğinde bir takipçisinin ‘Ela’dan kaç para kazandın?’ sorusuna Reynmen gelir tablosunu atarak yanıt verdi.

Reynmen

Reynmen fotoğrafı paylaşırken “Şu an güncel bu para Berkcan’ın Darülaceze yayınında da söylediğim gibi vakıflara ve hayır kurumlarına bağışlanacak” açıklamasını yaptı. Reynmen’in paylaştığı tablodaki verilere göre Ela isimli şarkının toplam geliri 19.551 dolar, yani yaklaşık 110.500 TL.
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Yorum Yok

Yorum Bırak

Scroll to Top